Právě jsme zaznamenali deseti-tisícího registrovaného fotografa na našich portálech určených fotografům a fotografické veřejnosti. Všechny jsou sdruženy pod FOCUSClub.cz.

První česko-slovenský fotografický časopis FOCUSmagazine vydávaný pouze elektronicky zaznamenal 5600 stažení za první týden. V dubnu to bylo už přes 13 tisíc stažených kopií. Časopis masivně využívá sociálních sítí a distribuuje se pouze zdarma. Všechna čísla si můžete stáhnout odtud.

ZULU Group je marketinkovou komunikační agenturou se zaměřením na oblast Retailu, IT a internetu. Tak jako král ZULU Shaka přinesl v předminulém století nové taktiky v boji, my přinášíme našim klientům nové nápady, inovace a strategie pro posílení jejich vlivu na trhu.

Díky detailní znalosti trhu se od roku 2000 podařilo realizovat na desítky marketingových projektů pro české, slovenské i nadnárodní společnosti z USA, Velké Británie, Japonska a Finska.

Pro naše klienty jsme připravili a zrealizovali celé spektrum služeb, které jim umožňují věnovat se svému obchodu a podnikání a zcela přesunout své marketingové komunikační aktivity na nás.

© 2012 - ZULUGroup, spol. s r. o.

Konkrétní letní nabídku si stáhněte odtud.
V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte martin.kamin(zavináč)zulugroup.net